Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Spousta uzavírek ve Zlíně si žádá trpělivost a respekt řidičů

ZLÍNSKO: Nespěchejte. 

V posledních dnech narostl počet uzavírek přímo v centru města Zlín, proto apelujeme na všechny řidiče, aby k sobě navzájem byli tolerantní a trpěliví a aby počítali se zdržením, které bude jejich cesty v následujících týdnech provázet.

Uzavírky jsou momentálně hned na třech frekventovaných silnicích, a to na ulici Vodní, nám. T. G. Masaryka a také na ulici Březnická. Dochází proto ke komplikacím v dopravě a ke značnému zdržení řidičů.

Vyzýváme všechny motoristy, aby bez výhrad respektovali světelnou signalizaci a nevjížděli do křižovatky, pokud za ní nemohou bezpečně pokračovat v jízdě. Také je nutné počítat s průjezdy vozidel integrovaného záchranného systému, proto je potřeba vytvářet záchranářské uličky v místech, kde vznikají kolony, tak jak je to běžné např. na dálnicích.

Intenzita provozu se s uzavřením silnic zvýšila také na jednotlivých objízdných trasách, počítejte proto se zdržením a respektujte pokyny policistů. Informace o objížďkách naleznete na stránkách www.dopravniinfo.cz.

7. června 2021, por. Bc. Monika Kozumplíková

vytisknout  e-mailem