Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Speciální kurz pro mladé psovody

Za pár dní začne září a s ním i další běh kurzu KUZMA neboli kurz zodpovědného majitele městského psa, který pořádají ostravští policejní kynologové. 

výcvik.JPGKurz bude probíhat každou středu od 15:30 hod. v policejním sportovním areálu Ostrava Hulváky v době od 14. září do 16. listopadu 2016. Zájemci ve věku od 12 do 18 let se mohou přihlásit do 5. září 2016. Řádně vyplněnou přihlášku (dostupná na webových stránkách www.policie.cz/t) zašlete na adresu: Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, skupina tisku a prevence Ostrava, 30. dubna 24, 702 00 Ostrava.
Cílem kurzu je naučit mladé majitele pejsků, jak správně vycvičit svého psa. Předat jim základní informace a rady, jak se vyhnout konfliktním situacím a udělat z nich sehraný tým, který nebude ohrožovat své okolí. 
Mladí psovodi nejčastěji přicházejí do kurzu s tím, že jejich čtyřnohý miláček nepřibíhá na přivolání, neumí chodit u nohy, doma poslouchá a venku ne apod. Zkušení policejní psovodi svým individuálním přístupem jsou schopni předat rady, které pomohou vše napravit. Samozřejmě nestačí cvičit pouze na „cvičáku“, ale trénovat i doma, být důsledný a vytoužené výsledky se dostaví. 
Každý běh končí závěrečným přezkoušením, shrnutím co se vše podařilo a předáním osvědčení. Kapacita kurzu je omezena, proto neváhejte a zašlete přihlášku co nejdřív.     

por. Mgr. Kateřina Špoková
22. sprna 2016
STP Ostrava
 

vytisknout  e-mailem