Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Název kraje

Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje

Sparta přijede do Olomouce

OLOMOUC - Policisté dohlédnou na veřejný pořádek v den fotbalového utkání mezi kluby SK Sigma Olomouc a AC Sparta Praha. 

V neděli 23. února 2020 od 17.00 hod. proběhne na Andrově stadionu v Olomouci fotbalové utkání 22. kola Fortuna ligy mezi celky SK Sigma Olomouc a AC Sparta Praha. 

Na pořádek v ulicích budou dohlížet policisté pořádkové služby, včetně pořádkových jednotek, dále policisté služby kriminální a dopravní policie a rovněž policisté z antikonfliktního týmu. Na opatření se v součinnosti s Policií České republiky podílejí také strážníci Městské policie Olomouc. Jsme rovněž v úzkém kontaktu s fotbalovými kluby a pořadatelskou službou na stadionu.

Jedná se zejména o preventivní opatření, jehož cílem je zajištění veřejného pořádku ve městě, bezpečnost občanů a také plynulý a bezpečný provoz na silnicích nejen ve městě, ale i na příjezdových komunikacích do Olomouce.

Budeme monitorovat příjezd fanoušků do Olomouce i pohyb po městě, a to jak před zahájením, tak i po skončení utkání. Podle chování fanoušků, kteří přijedou v odpoledních hodinách do města vlakem z Prahy, můžeme přistoupit k doprovodu této skupiny na fotbalový stadion.

Obracíme se na občany, aby se v průběhu bezpečnostního opatření řídili pokyny policistů.

por. Mgr. Libor Hejtman
21. února 2020

vytisknout  e-mailem