Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Smrtelná nehoda v Krhové

VSETÍNSKO: Muž po střetu s osobním vozidlem zemřel.  

Dopravní nehodu se smrtelným zraněním vyšetřují od brzkých ranních hodin dopravní policisté společně s policisty z Valašského Meziříčí a kriminalisty. Po střetu s osobním vozidlem zn. Škoda Felicie zemřel padesátiletý muž z Valašskomeziříčska.
 
Tragická dopravní nehoda se stala v obci Krhová na místní komunikaci na ulici Pod Kameněm o půl třetí ráno. Osmapadesátiletá řidička tam přejela se Škodou Felicií muže, který podle všeho ležel v podnapilém stavu na vozovce. Zda skutečně ležel, nebo byl v jiné poloze, budeme přesně vědět až z výsledků soudní pitvy, která nám rovněž určí, jaké množství alkoholu v organismu padesátiletý muž měl. Přivolaná rychlá záchranná služba odvezla muže s vážným poraněním z místa dopravní nehody do nemocnice. Lékařka po chvíli policisty informovala, že muž při převozu zemřel. Nebylo snadné ustanovit totožnost mrtvého muže, jelikož u sebe neměl žádné doklady. Že se stoprocentně jedná o padesátiletého muže z Valašskomeziříčska, jsme zjistili až po několika hodinách.
 
Vyšetřování smrtelné dopravní nehody si převzali kriminalisté, vyšetřování stále probíhá. Ze zavinění je podezřelá řidička - je podezřelá z trestného činu usmrcení z nedbalosti s trestní sazbou do šesti let.  
 
Jedná se o sedmou smrtelnou dopravní nehodu v letošním roce v našem okrese, při těchto nehodách zemřelo 8 lidí.
 
 
26. listopadu 2014, por. Mgr. Lenka Javorková
 
Odkazy do noveho okna

Smrtelná DN v Krhové

Smrtelná DN v Krhové 

Detailní náhled

Smrtelná nehoda v Krhové

Smrtelná nehoda v Krhové 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem