Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Služební příjem, výše rozpočtu, počet zaměstnanců ÚDV SKPV

Žadatelka se domáhala následujících informací: 

 1. Kolik činil průměrný měsíční plat (včetně příplatků) současného ředitele Úřadu dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu (ÚDV SKPV) za posledních 12 měsíců? Kdy byl jmenován do funkce?
 2. Jaké odměny (tj. příjem vedle platu a příplatků) dostal za posledních 12 měsíců? Pokud je to možné, prosím o přehled rozčleněný na jednotlivé měsíce.
 3. Kolik činil průměrný měsíční příjem předchozího ředitele ÚDV SKPV (plat včetně příplatků a odměn) v posledním roce jeho/jejího působení ve funkci? Prosím uveďte jeho jméno a datum jmenování a datum odchodu z funkce.
 4. Kdo je oprávněn jmenovat ředitele ÚDV SKPV?
 5. Jaká je výše rozpočtu ÚDV SKPV a z jakých hlavních zdrojů je rozpočet financován?
 6. Kolik má ÚDV SKPV zaměstnanců (přepočteno na plné úvazky)?
   

  Policie České republiky s ohledem na rozsudek Nejvyššího správního soudu č. j. 8 As 55/2012 – 62 ze dne 22. října 2014 poskytla žadatelce informace požadované pod bodem 1), 2) a 3). Dále poskytla žadatelce následující informace:

  4. Ředitele ÚDV SKPV je oprávněn ustanovit náměstek policejního prezidenta pro SKPV.
  5. ÚDV SKPV je financován výhradně z rozpočtu kapitoly MV 314 - Policie České republiky. Rozpočet i skutečné čerpání útvaru činily v roce 2015 celkem 18 031 303,36 Kč.
  6. ÚDV SKPV má plánováno 20 policistů a obsazeno 20 policistů,  plánováno 12 občanských zaměstnanců a obsazeno na přepočet 8 hodin 11,5 občanských zaměstnanců


  pplk. JUDr. L. Žárská, 11. 5. 2016

vytisknout  e-mailem