Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
podhomepage

Policie České republiky – Služba cizinecké policie

 

Policisté zatkli další tři osoby

Během víkendu zatkli policisté jednu ženu a dva celostátně hledané muže.  

V pátek 20. února uskutečnili policisté Odboru specializovaných činností pobytovou kontrolu ubytovny v Olomouci. Mezi hosty se nacházel sedmačtyřicetiletý muž, jehož jméno figurovalo v evidenci celostátního pátrání. Pro trestný čin úvěrového podvodu na něj Okresní soud v Olomouci letos v únoru vydal příkaz k zatčení. Noc z pátku na sobotu muž strávil v policejní cele ve Frýdku –Místku a poté jej policisté eskortovali k soudu, který příkaz vydal.

Následující den kontrolovali policisté stejného odboru osoby před budovou hlavního nádraží ČD v Olomouci. Mezi nimi muže, u kterého lustrací v policejních evidencích zjistili, že je po něm vyhlášeno celostátní pátrání. Pro trestný čin podvodu na něj Okresní soud v Olomouci vydal příkaz k zatčení. Policisté dvaapadesátiletého muže omezili na svobodě a k soudu, který příkaz vydal, neprodleně převezli.

V sobotu 21. února při pobytové kontrole hostů ubytovny v Ostravě-Porubě zatkli pracovníci Inspektorátu cizinecké policie Ostrava čtyřicetiletou ženu. Pro trestné činy ohrožování mravní výchovy mládeže a týrání svěřené osoby na ni Okresní soud v Ostravě vydal loni v listopadu příkaz k zatčení. Do doby, než si ženu vyzvedl soudce ji policisté umístili do policejní cely.

por. Bc.  Daniela  Vlčková  - 23.2.2009


vytisknout  e-mailem