Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

SLOVÁCKO versus BANÍK

UHERSKÉ HRADIŠTĚ: Sobotní zápas je z pohledu policie rizikový. 

V sobotu 12. srpna se od 16.00 hodin odehraje na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti prvoligové utkání mezi fotbalovými celky 1. FC Slovácko a FC Baník Ostrava. Toto utkání je z pohledu policie vyhodnoceno jako rizikové a odpovídat tomu bude i rozsah plánovaného bezpečnostního opatření. Jeho hlavním cílem bude zajistit v Uherském Hradišti bezpečnost nejen pro návštěvníky utkání, ale i ostatní občany města. Na předpokládané několikatisícové návštěvě zápasu se budou z velké části podílet i stovky fanoušků hostujícího fotbalového klubu.
V ulicích a nejbližším okolí stadionu bude více než 100 policistů z řad pořádkové a dopravní policie, psovodi, jízdní policie, kriminalisté či členové antikonfliktního týmu. Posílit tyto policisty přijedou i jejich kolegové  z Jihomoravského a Severomoravského kraje. Pořádek budou v neposlední řadě zajišťovat i strážníci Městské policie Uherské Hradiště a pracovníci bezpečnostní agentury.
Nejen samotní návštěvníci fotbalového utkání, ale i náhodní kolemjedoucí musí počítat s případnými komplikacemi v dopravě. Apelujeme proto na dodržování pravidel silničního provozu a důsledné respektování dopravního značení či pokynů policistů, strážníků či pořadatelů. 
Připomínáme, že je zakázáno nosit na stadion jakoukoliv pyrotechniku.

10. srpna 2017, nprap. Petr Jaroš

vytisknout  e-mailem