Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Slavnostní otevření komunikačního centra (čekárny) na Obvodním oddělení Policie ČR VIMPERK

Prachatice - Náměstek ředitele pro ekonomiku Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje plk. JUDr. Milan Kučera, PhD. se zhostil úvodního projevu. 

Slavnostní otevření komunikačního centra (čekárny) na Obvodním oddělení Policie ČR VIMPERK
 
Cílem Projektu P1000 je zlepšení pracovních podmínek pro policisty a nastavení přívětivější tváře pro občany ze strany policie.
Celková částka za rekonstrukci a modernizaci dosáhla 1 898 635 korun.
Cílem projektu P1000 je kromě jiného odstranění bariér mezi veřejností a policií a nové prostředí by tak mělo pomoci k budování trvalé důvěry mezi občany a policisty. Zlepšení pracovního prostředí by se mělo odrazit nejen v kvalitě práce policistů, kteří zde slouží, ale také ve spokojenosti občanů, kteří zde budou veskrze nepříjemné záležitosti vyřizovat v příjemném a moderním prostředí.
  Služebna je vybavena veškerými moderními technologiemi (PC, Internet atd.). Samozřejmostí je i bezbariérový přístup a sociální zařízení pro hendikepované občany, rodiče s dětmi budou moci při čekání na vyřízení své záležitosti využít dětský koutek.
Další informace o projektu P1000 lze najít např. na internetové adrese: http://www.mvcr.cz/clanek/p1000.aspx.
 
 
 
nprap. Radka Sovová
tisková mluvčí policie Prachatice 
Na Obvodním oddělení Policie České republiky ve  Vimperku dnes 30. března 2009 ve 14:00 hodin slavnostně otevřel náměstek ředitele pro ekonomiku Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje plk. JUDr. Milan Kučera, PhD, ředitel kanceláře ředitele Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje plk. Ing. Pavel Galajda, velitel územního odboru vnější služby Prachatice plk. Ing. Bc. Karel Ulm a velitel služby kriminální policie a vyšetřování Prachatice plk. Ing. Bc. Roman Rypáček společně s dalšími hosty komunikační centrum, které bylo nově vybudované v rámci projektu P1000.

vytisknout  e-mailem