Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Slavnostní otevření komunikačního centra (čekárny) na Obvodním oddělení Policie ČR Horní Planá

Český Krumlov 

Projev ředitele.jpg Projev ředitele.jpg

Na Obvodním oddělení Policie České republiky v Horní Plané dnes 30. března 2009 ve 14. hodin slavnostně otevřel ředitel pro řízení lidských zdrojů Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje Pavel Kučera a koordinátor územního odboru vnější služby Český Krumlov Pavel Macák společně s dalšími hosty komunikační centrum, které bylo nově vybudované v rámci projektu P1000.  

Cílem projektu P1000 je kromě jiného odstranění bariér mezi veřejností a policií a nové prostředí by tak mělo pomoci k budování trvalé důvěry mezi občany a policisty. Zlepšení pracovního prostředí by se mělo odrazit nejen v kvalitě práce policistů, kterých zde v současné době slouží sedmnáct, ale také ve spokojenosti občanů, kteří zde budou veskrze nepříjemné záležitosti vyřizovat v příjemném a moderním prostředí. 

Služebna je vybavena veškerými moderními technologiemi (PC, Internet atd.). Samozřejmostí je i bezbariérový přístup a sociální zařízení pro hendikepované občany, rodiče s dětmi budou moci při čekání na vyřízení své záležitosti využít dětský koutek.

Částka za rekonstrukci a modernizaci čekárny včetně jejího vybavení dosáhla 2.050.922 Kč.

Stříhání pásky.jpg Stříhání pásky.jpg

Projekt P1000 bude i nadále pokračovat po celé naší republice, včetně českokrumlovského okresu. Policie i občané se tak již v příštím roce dočkají důstojnějších podmínek i na dalších Obvodních odděleních Policie ČR jako je Větřní, Vyšší Brod (2009) a Lipno nad Vltavou a Křemže (2010).

Další informace o projektu P1000 lze najít např. na internetové adrese: http://www.mvcr.cz/clanek/p1000.aspx.

 

 

Slavnostní přípitek.jpg Slavnostní přípitek.jpg

 

 

 

 

 

 

Vedoucí OOP a jeho zástupkyně.jpg Vedoucí OOP a jeho zástupkyně.jpg

 

 

 

 

 

 

 

por. Bc. Michaela Hončíková (pcrckpis@mvcr.cz)

vytisknout  e-mailem