Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Slavnostní ocenění

KRAJ – Včera v deset hodin dopoledne proběhlo v prostorách nádvoří pardubického zámku slavnostní udílení medailí. 

Ilustrační fotoIlustrační fotoÚvodní slovo patřilo náměstkovi policejního prezidenta pro ekonomiku brig. gen. Ing. Petru Petříkovi, k nastoupenému útvaru promluvil i primátor města Pardubice Ing. Martin Charvát.  

Jako první získali ocenění policisté za 10, 20 a 30 let trvání služebního poměru, kteří z rukou brigádního generála převzali MEDAILE ZA VĚRNOST III., II., a I. stupně.

ČESTNÉ MEDAILE POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a za prosazování dobrého jména Policie České republiky, obdržel jeden policista a dvě ženy z řad občanských zaměstnanců.

Poté už došlo k oceňování ze strany ředitele našeho krajského ředitelství plk. Mgr. Jana Švejdara.  Za dlouhodobé aktivní plnění úkolů nad rámec svých služebních a pracovních povinností, za významný podíl na činnosti a prezentaci krajského ředitelství byly uděleny BRONZOVÉ MEDAILE a MEDAILE ŘEDITELE. Mezi oceněnými nebyli pouze zaměstnanci, ale za významnou a dlouhodobou spolupráci z rukou plk. Mgr. Jana Švejdara obdrželi ŘEDITELSKÉ MEDAILE i ředitel Věznice Pardubice plk. Mgr. Josef Pšenička, ředitel Finančního úřadu pro Pardubický kraj Ing. Ondřej Vašátko a bývalý svitavský státní zástupce Mgr. Jiří Horníček.

Závěrečné slovo patřilo plk. Mgr. Janu Švejdarovi, který všem oceněným popřál mnoho pracovních i osobních úspěchů a poděkoval za jejich odvedenou práci. Před nastoupený útvar předstoupil i dojatý Mgr. Jiří Horníček, který své mnohaleté působení na svitavském státním zastupitelství shrnul několika slovy: „…Děkuji, bez vás by to nešlo…“

por. Bc. Eva Maturová
tisková mluvčí
14. září 2018

vytisknout  e-mailem