Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Skončila na střeše v korytě potoka

VSETÍNSKO: Při dopravní nehodě utrpěla řidička lehké zranění. 

Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti dnešní ranní nehody osobního auta u Valašského Meziříčí. Pomohly by jim informace případných svědků nehody.

Deset minut před pátou ráno jela dnes po silnici I/35 ve směru od Rožnova pod Radhoštěm k Valašskému Meziříčí s vozidlem Suzuki čtyřiapadesátiletá řidička z Rožnova pod Radhoštěm. Na rovném úseku silnice ještě před odbočkou do místní část Valašského Meziříčí Hrachovec začala předjíždět nákladní soupravu. Při manévru se ale dostala vlevo mimo vozovku a s autem sjela do koryta potoka. Auto skončilo na střeše.

Při nehodě řidička utrpěla lehké zranění a to si vyžádalo převoz do nemocnice. Policisté u řidičky provedli dechovou zkoušku ke zjištění alkoholu. Výsledek byl negativní. Odhadnutá škoda činí sto padesát tisíc korun. Po dobu vyšetřování dopravní nehody byl provoz na komunikaci omezen. Vyproštění vozidla proběhlo při zcela uzavřené silnici. O půl osmé byla komunikace zcela průjezdná.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody o poskytnutí informací. Učinit tak mohou na jakékoliv policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

11. července 2019, por. Bc. Vladislav Malcharczik

Odkazy do noveho okna

Místo nehody (1)

Místo nehody (1) 

Detailní náhled

Místo nehody (2)

Místo nehody (2) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem