Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

„Šestá chovankyně“ - aktualizace

Policisté pátrají po šestnáctileté dívce, která utekla spolu s dalšími v sobotu 6. dubna z výchovného ústavu v Praze 4. Neviděli jste ji? 

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu stále pátrají po šestnáctileté chovankyni, která utekla spolu s dalšími pěti v sobotu 6. dubna kolem jednadvacáté hodiny z výchovného ústavu v Praze 4. 

Popis osoby: střední, cirka 165 až 170 cm vysoká postava, oválný obličej, hnědé vlasy po ramena a modré oči. Pod pravým koutkem úst a v nose může mít piercing.

Kriminalistům se do současné doby podařilo zadržet pět z celkem šesti chovankyň, pátá byla zadržena v průběhu dnešního dne.

Touto cestou se obracíme na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. Pokud jste dívku viděli, nebo víte, kde by se mohla nacházet či přebývat, kontaktujte linku tísňového volání 158.

Policisté prošetřováním případu zjistili, že by se mladistvá mohla pohybovat po celém území České republiky, především pak v Praze, Tachově, Aši a Rokycanech.

por. Mgr. Jan Rybanský - 11. dubna 2019

Aktualizace: Mladistvá byla zadržena včera v odpoledních hodinách na Tachovsku. Děkujeme všem, kteří pátrací relaci věnovali pozornost.

por. Mgr. Jan Rybanský - 12. dubna 2019

vytisknout  e-mailem