Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Rolling Stones v Letňanech

Ve středu 4. června 2018 se uskuteční v pražských Letňanech koncert skupiny Rolling Stones. 

Samotný koncert skupiny bude od dvaceti hodin, kdy mu bude předcházet ještě doprovodný program. Nicméně bezpečnostní opatření ze strany pražské policie začne o poznání dřív, a to již v osm hodin ráno.

Na tom se vzhledem k předpokládanému počtu návštěvníků bude podílet několik stovek policistů pořádkové, dopravní, cizinecké a kriminální policie, kteří budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu a dodržování veřejného pořádku. Součástí tohoto opatření je i rozsáhlá uzávěra pozemních komunikací v této oblasti.

Pro občany a návštěvníky koncertu je důležitá informace, že do uzávěry bude umožněn vjezd pouze složkám integrovaného záchranného systému, městské hromadné dopravě a rezidentům, kteří v dané oblasti bydlí.

Především rezidenty pak musíme upozornit, že vjezd do uzávěry jim nebude umožněn na základě dokladu totožnosti, ale „výhradně“ na základě předložení vjezdové karty, kterou si oprávněné osoby mohou vyzvednout na Městském úřadě Letňany.

Všeobecně pak apelujeme na všechny, kteří na zmiňovaný koncert směřují, aby k příjezdu do Letňan využili ve středu pokud možno městskou hromadnou dopravu, která je přiveze téměř na místo konání.

Pro osobní automobilovou dopravu je v této lokalitě značně omezena parkovací kapacita a každý, kdo chce přijet autem co možná nejblíže k pódiu, riskuje několikahodinové čekání v kolonách, které se dají předpokládat.

U všech uzávěr budou policisté nebo strážníci, kteří rádi pomohou a případně poradí. Tímto bychom rádi poprosili řidiče, aby respektovali pokynů strážců zákona a  dodržovali přechodná dopravní značení.

por. Mgr. Jan Rybanský - 2. července 2018

vytisknout  e-mailem