Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Řídil v zákazu řízení

CHEBSKO – Dopustil se i výtržnictví. 

Sdělení podezření ze spáchání přečinů Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, Výtržnictví a Poškození cizí věci si na obvodním oddělení v Mariánských Lázních převzal 32letý místní muž.

Ten měl v úterý dne 13. listopadu 2018 řídit ve večerních hodinách osobní automobil značky Škoda v Mariánských Lázních po ulici Hlavní třída, Plzeňská a Polní. V ulici Kubelíkova byl při silniční kontrole zastaven hlídkou místních policistů. Policisté mimo jiné provedli s řidičem orientační test na přítomnost návykových látek, který vyšel pozitivně na látky canabiody a metamfetamin. Lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu se odmítl podrobit. Při kontrole policisté zjistili, že řidiči uložil Městský úřad v Mariánských Lázních zákaz řízení všech motorových vozidel.

V neděli dne 11. listopadu měl v odpoledních hodinách slovně napadnout muže, který řídil vozidlo značky Škoda v Hamrníkách, a to vulgárními výrazy. Poté měl přiběhnout k jeho vozidlu a opakovaně do vozidla kopnout, čímž mu způsobil promáčklinu karoserie a poškození laku. Způsobil tak škodu kolem 10 tisíc korun.

V případě prokázání viny mu tak hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

nprap. Bc. Zuzana Týřová
16. 11. 2018

vytisknout  e-mailem