Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Řidič zaplatil životem

Nezvládl předjíždění 

Během úterý šetřili dopravní policisté východočeského regionu 53 dopravních nehod s jedním úmrtím,  dvěma těžkými a 11 lehkými zraněními. Celkové škody činí 3.742 korun. Při dvou nehodách asistoval alkohol.

Smrtelná dopravní nehoda
V úterý v poledne mezi Havlíčkovým Brodem a Krátkou Vsí řidič osobního auta Opel  najel při předjíždění do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozem Škoda Fabia. Třiadvacetiletý řidič opelu na místě podlehl svým zraněním. Řidič škodovky utrpěl těžké zranění. Šetřením policisté zjistili, že řidič opelu nevlastnil řidičské oprávnění a vůz měl propadlou technickou kontrolu. Celková škoda na vozidlech byla odhadnuta na 110.000 korun.

Boční střet dvou vozidel
Mezi Trutnovem a obcí Mladé Buky při předjíždění řidič osobního auta Audi zřejmě nedodržel při předjíždění dostatečný  boční odstup a narazil do předjížděného vozu Ford. Nehoda se obešla bez zranění. Dechová zkouška naměřila 19letému řidiči audi 0,6 promile alkoholu. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz a další jízdu zakázali. Škoda na vozidle činí 45.000 Kč.

 

 

vytisknout  e-mailem