Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Rekonstrukce objektu Obvodního oddělení policie ve Smržovce

JABLONECKO – Od prosince budou policisté z Obvodního oddělení ve Smržovce po dobu rekonstrukce objektu jejich služebny sídlit v budově Obvodního oddělení v Tanvaldě. 

V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce vnitřních prostor budovy Obvodního oddělení policie ve Smržovce. Součástí plánovaných stavebních úprav je i výměna vnitřních rozvodů včetně topného systému.

Vzhledem k této skutečnosti budou policisté z Obvodního oddělení Smržovka od 1. 12. 2020 mít své sídlo v budově Obvodního oddělení policie v Tanvaldě v ulici Poštovní 242. Občané mohou smržovské policisty i nadále telefonicky kontaktovat prostřednictvím stejné telefonní linky: 974 474 600. Osobní jednání s občany (podání vysvětlení, výslechy apod.) budou probíhat v budově Obvodního oddělení policie Tanvald.

Samozřejmě, že tato situace nebude mít vliv na výkon služby policistů na teritoriu Obvodního oddělení Smržovka. Zcela jistě na tomto území nebude omezena přítomnost policejních hlídek. Výkon služby v uvedeném teritoriu budou společně se smržovskými policisty provádět i policisté z Oddělení hlídkové služby v Jablonci nad Nisou a na bezpečnost a plynulost silničního provozu zde budou dohlížet hlídky dopravních policistů z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou.

Návrat policistů do zrekonstruovaného objektu je v současné době plánován pravděpodobně ke konci měsíce března 2021. O této skutečnosti vás budeme samozřejmě informovat.26. 11. 2020
nprap. Dagmar Sochorová
tisková mluvčí, KŘP Libereckého kraje

vytisknout  e-mailem