Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Recidivisté zase kradli

DĚČÍNSKO - Lapky zajímaly hlavně zubní pasty; Poškození provozovny objasněno... 

 Recidivisté zase kradli

     Až tříleté tresty odnětí svobody hrozí dvěma recidivistům ve věku 29 a 30 let. Spolupachatelé, kteří mají pestrou trestní minulost, jsou podezřelí, že minulý týden odcizili v děčínském supermarketu přes třicet zubních past a tablety do myčky. Zboží v celkové hodnotě přes čtyři tisíce osm set korun pronesli ve svých taškách přes pokladní zónu bez zaplacení, oba už si vyslechli sdělení podezření z přečinu krádeže.

Poškození provozovny objasněno

    Z přečinů výtržnictví a poškození cizí věci je podezřelý 38letý muž, který měl koncem května v Hřensku rozbít kamenem skleněnou výplň okna a poškodit dveře provozovny. Škoda byla vyčíslena na více jak 21 tisíc korun, pokud případ skončí u soudu a muž bude uznán vinným, mohl by jít až na dva roky do vězení.

Ukradená sekačka

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Rumburku vloupal do kůlny na zahradě, odkud odcizil sekačku a různé ruční nářadí. Přesná škoda zatím nebyla vyčíslena, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody.

Zloděj ukradl vozík

     Škodu padesát tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který ve Starých Křečanech ukradl přípojný vozík za auto s krytou nákladní plochou. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádeže a po vozíku i zloději, kterému hrozí až dvouleté vězení, intenzivně pátrají.

12. července 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem