Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Recidivista zase kradl

TEPLICKO - Zloděj neodolal pokušení a ukradl zlatý řetízek; Prodával marihuanu... 

Recidivista zase kradl

     Z přečinu krádeže je podezřelý 63etý recidivista, který v Bílině ukradl zlatý řetízek. Poškozený se během rozhovoru s mužem zmínil, že jde dát do zastavárny svůj řetízek. Podezřelý ho požádal, aby mu ho ukázal, a když se tak stalo, vytrhl mu z ruky sáček s řetízkem v hodnotě 1800 korun a dal se na útěk. Policisté během několika dnů ustanovili totožnost podezřelého, který se u výslechu ke krádeži přiznal, v případě uznání viny ho může soudce poslat až na dva roky za mříže, kde již recidivista strávil značnou část svého života.  

Prodával marihuanu

     Z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byl obviněn 24letý muž, který prodával marihuanu. V centru Teplic prodával zájemcům drogu v různém množství, pokud případ skončí u soudu a muž bude uznán vinným, hrozí mu v krajním případě až pětileté vězení

Hledáme svědky nehody

     Žádáme občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které mělo dojít v době od 20:30 hodin dne 2. listopadu do 8:30 hodin dne 3. listopadu 2019 v Teplicích, ul. Pařížská u parkovací plochy restaurace Rozhled. Neznámý řidič měl poškodit vozidlo Mercedes-Benz Citan  šedé barvy zaparkované u levého okraje komunikace a z místa odjet, aniž by splnil ze zákona danou povinnost při účasti na dopravní nehodě. Veškeré poznatky k nehodě lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158.

Vykradené auto

     Až pětileté vězení hrozí neznámému pachateli, který se v Teplicích vloupal do zaparkované dodávky. Z auta odcizil bourací kladiva, vrtačku, okružní pilu a další nářadí, přibral i autorádio, které vytrhl z palubní desky. Celková škoda byla vyčíslena na téměř osmdesát tisíc korun, policisté případ prověřují jako přečin krádeže a po pachateli i odcizených věcech pátrají.

Vloupání do chatky

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Proboštově vloupal do chatky v zahrádkářské kolonii. Zloděj si odnesl brusku, rybářské vybavení a různé ruční nářadí, celková škoda byla vyčíslena na 34 tisíc korun. Pokud se podaří lapku dopadnout, hrozí mu za přečin krádeže až dvouleté vězení.

4. listopadu 2019, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence Teplice

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem