Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Recidivista zase kradl

DĚČÍNSKO - Soudce poslal lapku na rok za mříže; Zloděj kola dopaden... 

Recidivista zase kradl

     Více jak desetitisícovou škodu způsobil 25letý recidivista, který kradl zboží v obchodech. V minulosti pětkrát odsouzený muž si začátkem června v děčínské prodejně schoval do batohu 94 různých tabulek čokolády a se zbožím bez zaplacení prošel pokladní zónou. V jiném obchodě zase ukradl různou kosmetiku, za kterou také nezaplatil. Policisté mu ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže a eskortovali ho k soudci, který lapku poslal na dvanáct měsíců za mříže.

Zloděj kola dopaden

     Policisté dopadli 34letého muže, který je podezřelý z krádeže jízdního kola. Muž koncem května odcizil z kotelny domu v obci Kámen horské kolo v hodnotě pět tisíc korun. U výslechu se ke svému jednání doznal, vzhledem k jeho trestní minulosti by mohl v případě uznání viny strávit až tři roky ve vězení.

Ukradená motorka

     Z přečinu krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se v Dolním Oldřichově vloupal do garáže, odkud odcizil motocykl. Škoda byla vyčíslena na více jak sto tisíc korun, po odcizené motorce i zloději, kterému hrozí v případě dopadení až pětileté vězení, policisté intenzivně pátrají.

29. června 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem