Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Řádění vandala

LITOMĚŘICKO – Odneslo to vozidlo; Bylo otevřeno; Nepoctivý nálezce. 

Počátkem měsíce září tohoto roku přijali litoměřičtí policisté oznámení o poškození osobního vozidla zaparkovaného v ulici Pokratická. Vozidlo mělo poničená okna, na několika místech také karoserii a škoda byla odhadnuta na více než 16 tisíc korun. Na základě operativního šetření se podařilo vypátrat 42letého muže z Litoměřic, který má výše uvedené vozidlo na svědomí. Motiv svého jednání neuvedl. Záznam o sdělení podezření pro trestný čin poškození cizí věci si převzal v těchto dnech. V případě soudem uznané vinny mu hrozí až roční vězení.

Bylo otevřeno…

Oznámení o krádeži mobilního telefonu přijali v uplynulých dnech roudničtí policisté. Neznámý pachatel využil otevřené chodby bytu v centru města a z tohoto prostoru odcizil odložený telefonní přístroj. Po mobilním telefonu a pachateli policisté pátrají. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody.

Nepoctivý nálezce

Zatím neznámá osoba si v neděli ve večerních hodinách přisvojila nalezenou látkovou brašnu na notebook, ve které byl  uložen notebook černé barvy s příslušenstvím. Výše uvedené věci zapomněl poškozený na litoměřickém Mírovém náměstí na chodníku před cukrárnou. Policisté pátrají po notebooku a pátrají také po zatím neznámém nálezci pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci.

Litoměřice, 21. 11. 2019, nprap. Pavla Kofrová

tisková mluvčí KŘP Ústeckého kraje

oddělení tisku a prevence Litoměřice

tel.: +420 974 436 207

email: krpulk.kr.pis.lt@pcr.cz

vytisknout  e-mailem