Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Psovodi z Libereckého kraje obsadili na Mistrovství ČR ve služební kynologii 3. místo

KRAJ - Ve dnech 3. - 7. září 2018 se ve Středočeském kraji konalo policejní mistrovství ČR psovodů se služebními psy. Psovodi z Libereckého kraje se umístili na 3. místě. 

2
Ve dnech 3. - 7. září 2018 se ve Středočeském kraji, v Solenici konal již 15. ročník policejního mistrovství České republiky psovodů se služebními psy. Soutěže se zúčastnilo celkem všech 14 krajských ředitelství a dále také zástupce psovodů z ochranné služby. 

Soutěž probíhala v okolí vodní nádrže Orlík a v letošním ročníku soutěžili policejní psi zařazeni v kategorii "výjezdový". Každé krajské ředitelství mělo v soutěži své družstvo složené ze dvou zástupců. 

1Krajské ředitelství policie Libereckého kraje reprezentoval pprap. Miroslav Salava ze Skupiny základních kynologických činností Semily se služebním psem Noris a pprap. Miloslav Novák ze Skupiny základních kynologických činností Česká Lípa se služebním psem Jules. 

Mistrovství bylo složeno z disciplín obrany, poslušnosti a pachových prací. 

Psovodi z Libereckého kraje svěle reprezentovali náš kraj, kdy se umístili v kategorii družstev na krásném třetím místě. 

Oběma policistům gratulujeme a děkujeme za krásné výsledky.
 

11. 9. 2018
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem