Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

První letošní úspěch toxi týmu

KLADENSKO - Kriminalisté obvinili čtyři osoby. 

Kladenští kriminalisté z toxi týmu mají první úspěšnou realizaci za sebou. Během měsíce ledna obvinili za drogovou trestnou činnost celkem čtyři osoby, dvě ženy ve věku 19 a 49 let a dva muže ve věku 35 a 44 let. Dva obvinění jsou stíháni vazebně, zbylí jsou na svobodě.

Komisařky služby kriminální policie a vyšetřování zahájily trestní stíhání čtyř osob a obvinily všechny ze spáchání pokračujícího trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Všichni, teď již obvinění, opakovaně a neoprávněně prodávali pervitin na různých místech území města Kladna, a to nejméně třem desítkám osob. Jedna z nich, 19letá žena, kromě pervitinu prodávala i marihuanu. 

Při domovních prohlídkách u výše obviněných osob kriminalisté zajistili celkem 10 gramů marihuany, digitální váhy, několik uzavíratelných plastových sáčků prázdných i naplněných bílou krystalickou látkou a finanční hotovost.

Vyšetřovatelky „poslaly“ na vazbu 19letou ženu a 44letého muže. Pětatřicetiletou dealerku s devětačtyřicetiletým mužem stíhají kriminalisté na svobodě. Za drogovou trestnou činnost hrozí každému z obviněných v případě pravomocného odsouzení až pětiletý pobyt za mřížemi.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
8. února 2024

vytisknout  e-mailem