Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Projekt „Máš na to?“ ve Valašském Meziříčí

VSETÍNSKO: Postup si zajistili studenti ze Vsetína  

Druhé okresní kolo sportovně orientovaného projektu „Máš na to?“ se dnes dopoledne uskutečnilo na půdě Střední průmyslové školy stavební ve Valašském Meziříčí.
Stejně jako minulý týden v Uherském Hradišti (http://www.policie.cz/clanek/projekt-mas-na-to-odstartoval-v-uherskem-hradisti.aspx ) byla soutěž rozdělena na dvě části. Nejdříve pětičlenná družstva soutěžila pod dohledem policistů z oddělení služební přípravy ve fyzicky náročných disciplínách, mezi něž patřily kliky, celomotorický test, člunkový běh a běh na 1000 metrů.
Druhá část, která obsahovala další tři disciplíny, byla zaměřena na týmovou spolupráci a celou ji připravily policejní psycholožky Krajského ředitelství policie Zlínského kraje.
Výsledky byly poměrně vyrovnané a nakonec se z prvenství a zároveň z postupu do krajského finále radovali studenti Střední průmyslové školy strojnické Vsetín. Tým soutěžil ve složení Adam Kaňák, Dominik Gerža, Martin Žilinský, Václav Košut a Marek Maňák. Už nyní se všichni můžou začít připravovat na celokrajské finále, které se uskuteční 18. října 2016 v prostorech Střední průmyslové školy Zlín.
Stříbrnou pozici si díky skvělým výkonům zajistilo domácí družstvo Střední průmyslové školy stavební Valašské Meziříčí a bronzovou příčku obsadili studenti Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.
Všem soutěžícím gratulujeme k výbornému sportovnímu výkonu, který by byl v mnoha případech dostačující k úspěšnému splnění testu tělesné zdatnosti, což je jedna z podmínek pro přijetí do služebního poměru k Policii ČR.
Zvláštní poděkování rozhodně patří i ředitelce Střední průmyslové školy stavební Valašské Meziříčí, paní Ing. Jindře Mikuláštíkové, MBA, a to mimo jiné za poskytnutí prostor potřebných k úspěšné realizaci soutěže a za vytvoření skvělých podmínek nejen pro samotné soutěžící, ale i celý organizační tým.
Další okresní kolo se uskuteční v úterý 4. října 2016 ve Zlíně.

Máš na to? - 27. září 2016Máš na to? - 27. září 2016

27. září 2016, nprap. Petr Jaroš

Odkazy do noveho okna

Máš na to-plakát krajské kolo

Máš na to-plakát krajské kolo 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem