Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

„Prohloubení spolupráce policejních složek ČR a Polska“

CZ_PL_EFRR_vektor - JPG.jpg
Registrační číslo projektu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0001784

Termín realizace: 18. – 20. 9. 2019

Celkový schválený rozpočet projektu: 18 108 EUR
   - z toho: 85% spolufinancování EU: 15 391,80 EUR
                 15% vlastní zdroje: 2 716,20 EUR

Popis projektu:
Vzhledem k nutnosti úzké spolupráce policie ČR a Polska v rámci policejní činnosti je nezbytné neustále navazovat a prohlubovat kontakty mezi oběma krajskými ředitelstvími policie. Předmětem projektu bylo setkání policejních složek ČR a Polska s cílem navázání bližších kontaktů mezi vedoucími pracovníky. 
V rámci projektu proběhlo 3-denní setkání vedoucích pracovníků Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje a Krajského ředitelství policie Wrocław. Vícedenní setkání umožnilo zejména navázat a prohloubit vzájemné vztahy mezi vedoucími pracovníky, současně došlo k výměně zkušeností z policejní činnosti a poznatků týkajících se komunikační a manažerské praxe. Na základě poznatků získaných během setkání vypracují odborníci vedoucího partnera ve spolupráci s polským partnerem dvojjazyčnou praktickou příručku pro manažery, která bude zaměřena na možnosti zvládání stresových situací.
Projekt zajišťuje KŘP Královéhradeckého kraje a partnerem z polské strany je KŘP ve Wroclawi.


Hlavní cíl:
Hlavním cílem projektu bylo prohloubení důvěry a zvýšení intenzity a efektivity spolupráce vedoucích pracovníků policejních složek ČR a Polska. K efektivnější spolupráci je nezbytné blíže poznat zahraničního partnera včetně fungování jeho organizační struktury a zároveň navázat užší osobní kontakty. Každá organizace je do jisté míry odlišná a vyžaduje jiný způsob řízení a komunikace. Projekt přinesl partnerům příležitost poznat používané metody partnera v oblasti možností odbourávání stresu a komunikace uvnitř policie i navenek. V rámci společného setkání vedoucích pracovníků proběhla odborně řízená výměna poznatků z uvedených oblastí s využitím praktických zkušeností.
 
Odkazy do noveho okna

Prohloubení spolupráce policejních složek ČR a Polska

Prohloubení spolupráce policejních slože... 

Detailní náhled

Prohloubení spolupráce policejních složek ČR a Polska

Prohloubení spolupráce policejních slože... 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem