Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Pro automobil si došli na zahradu

DĚČÍN - Pro automobil si došli na zahradu; Ukázal občanku a je ve vězení; Dojel jinam, než chtěl; Nebezpečná diskotéka  

Pro automobil si došli na zahradu

KRÁSNÁ LÍPA - Policisté z obvodního oddělení Krásná Lípa zadrželi v těchto dnech dva muže (19 a 29 let), kteří v červenci loňského roku vnikli ve Chřibské po vysazení železné brány do zahrady domu, kde odcizili osobní automobil značky Škoda Octavia. Zadrženým bylo sděleno obvinění z trestného činů krádeže a porušování domovní svobody ve spolupachatelství. Současně bylo sděleno provinění z trestného činu krádeže ve spolupachatelství jejich mladistvému komplici. Zlodějům hrozí až dvě léta odnětí svobody.
 

Ukázal občanku a je ve vězení

DĚČÍN - Dne 26. ledna zatkla hlídka děčínské policie v časných ranních hodinách v Teplické ulici 31letého muže. Při lustraci, kterou zde policisté prováděli v rámci kontroly, totiž zjistili, že na tohoto muže vydal Okresní soud v Teplicích příkaz k zatčení. Dále bylo zjištěno, že je na  něj vydán Okresním soudem v Ústí nad Labem příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Zatčený muž byl převezen do věznice v Litoměřicích.
 

Dojel jinam, než chtěl

DĚČÍN - Děčínská policie v úterý 26. ledna v brzkých ranních hodinách vypátrala 26letého muže, na kterého vydal  státní zástupce předběžný souhlas k zadržení. Stalo se tak při kontrole vozidla, kterou prováděli policisté z obvodního oddělení v Jílovém. O dvě hodiny později byl zadržený eskortován na lékařské vyšetření do děčínské nemocnice a následně byl předán do cely předběžného zadržení, kde si jej převzala eskontní skupina teplické policie k dalším úkonům.
 

Nebezpečná diskotéka

ČESKÁ KAMENICE - Policisté z obvodního oddělení v České Kamenici sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření z trestného činu výtržnictví 26letému muži, který 20. prosince loňského roku fyzicky napadl před diskotékou U Kapitána v Markvarticích 18letého mladíka. V této činnosti pak pokračoval ještě před restaurací U Hřiště. Napadenému tím způsobil lehčí zranění. Za výtržnictví mu teď hrozí až dvouletý pobyt.

 
nprap. Petra Kubátová, Děčín 28.1.2010
tel.: 974 432 207, 724 156 293
email : pisdc@mvcr.cz

 

vytisknout  e-mailem