Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Přívěsný vozík s dřevem do rána zmizel

KROMĚŘÍŽSKO: Majiteli vznikla škoda třicet pět tisíc korun. 

Škodu třicet pět tisíc korun způsobil neznámý pachatel během noci ze soboty na neděli dvaačtyřicetiletému muži. Ukradl mu totiž přívěsný vozík plný smrkového dřeva. Ke krádeži došlo zhruba dvě stě metrů za Holešovem ve směru na obec Rymice. V těchto místech dostal muž na levém kole vozíku defekt a následkem toho sjela celá jízdní souprava do příkopu. S vozidlem a plně naloženým přívěsem nebyl schopen vyjet zpět na cestu, proto musel vozík s nákladem odpojit a ponechat ho tam. Na druhý den ráno, když se na místo vrátil s úmyslem přeložit dřevo a odtáhnout přívěs, čekalo na něj nemilé překvapení. Vozík včetně nákladu byl pryč. 

Po odcizeném přívěsném vozíku i pachateli, který se tímto jednáním dopustil trestného činu krádež, nyní pátrají policisté z holešovského obvodního oddělení. V případě dopadení mu hrozí až dvouleté vězení.

V souvislosti s vyšetřováním tohoto případu žádáme o pomoc všímavé občany. Pokud někdo viděl během nočních či brzkých ranních hodin kohokoliv manipulovat s havarovaným přívěsným vozíkem, ať své poznatky sdělí holešovským policistům na telefonním čísle 974 675 721.

9. října 2017, por. Mgr. Simona Kyšnerová

vytisknout  e-mailem