Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Připravujeme se na rizikové utkání

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Na sobotní utkání dohlédnou stovky policistů. 

Stovky policistů se připravuje na rizikové fotbalové utkání mezi 1. FC Slovácko Uherské Hradiště a FC Baník Ostrava, které začne v sobotu 17. října v pět hodin odpoledne na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. Našim cílem je zajistit veřejný pořádek po celou sobotu a ochránit zdraví a majetek nejenom návštěvníků utkání, ale i všech občanů našeho města.

Mezi hlavní úkoly policie bude patřit dohled jak na bezproblémový příjezd a příchod fanoušků na stadion, tak i jejich odjezd. Dle dostupných informací se předpokládá účast až devíti set „Baníkovců“. Není vyloučeno, že se na utkání objeví i několik desítek rizikových fanoušků. V průběhu utkání budou policisté veškeré dění monitorovat a v případě jakýchkoliv projevů násilí okamžitě zasáhnou!

Úkolem dopravních policistů bude dohled na bezpečnost a plynulost silničního provozu v nejbližším okolí. Tímto žádáme všechny návštěvníky uvedeného utkání, kteří do místa jeho konání přijedou auty, aby s nimi parkovali na místech k tomu určených a respektovali dopravní značení o zákazech stání a zastavení.

Do bezpečnostního opatření jsou zahrnuti pořádkoví a dopravní policisté, kriminalisté, psovodi, jízdní policie a členové antikonfliktního týmu. Řady policistů posílí pořádková jednotka ze Zlína, speciální pořádková jednotka Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a speciální pořádková jednotka Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje.

14. října 2015, por. Bc. Milena Šabatová

vytisknout  e-mailem