Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Případy z karlovarska

KARLOVY VARY - Karlovy Vary a okolí 

Svědci dopravní nehody
Karlovarští dopravní policisté žádají občany o pomoc při vyšetřování dopravní nehody, ke které došlo dne 04. listopadu 2012 přibližně kolem poledne. V Karlových Varech, na ulici Horova, měl v prostoru autobusové zastávky MHD Tržnice, před zastávkou pro linku autobusů č. 2, náhle vstoupit do jízdní dráhy autobusu MHD dosud nezjištěný chodec. Řidič autobusu, aby zabránil střetu s chodcem, měl začít brzdit. Následkem čehož v autobusu spadla na zem jednasedmdesátiletá seniorka, která při pádu utrpěla zlomeninu ruky.
 
Policisté přijmou jakoukoliv informaci na bezplatné telefonní lince 158 nebo občané mohou kontaktovat přímo skupinu dopravních nehod na čísle 974 366 408.
 
Krádež na osobě
Karlovarští policisté vypátrali a následně zadrželi jednadvacetiletého muže z Chodova, který si vyslechl sdělení podezření z přečinu krádeže. Podezřelý muž měl dne 06.11.2012 v Karlových Varech u Ostrovského mostu, odcizit z batohu o deset let starší ženy, který měla na zádech, peněženku s finanční hotovostí, doklady a dalšími písemnostmi. Škoda, která byla způsobena poškozené, byla předběžně odhadnuta na částku přesahující tři tisíce korun.
 
Nehoda nákladního vozidla
Dne 6. listopadu 2012 řídil šestapadesátiletý řidič z Teplic nákladní soupravu po komunikaci I/13 ve směru od obce Damice na obec Květná. Při jízdě vjel s nákladní soupravou na nezpevněnou krajnici, která se pod nákladní soupravou utrhla. Následkem toho vjelo vozidlo mimo komunikaci, kde se nákladní souprava posléze zastavila v příkopu. Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na částku 230 tisíc korun.
 
Podvod
Kriminalisté sdělili podezření čtyřicetileté ženě z Chomutova z přečinu podvodu. Ta měla v roce 2011 uzavřít v průběhu předváděcí akce v Toužimi, úvěrovou smlouvu na zakoupení nabízeného kuchyňského příslušenství „ Indukční modul“ v prodejní ceně 42 tisíc korun. Po zaplacení přímé platby, zboží odebrala a zavázala se k pravidelným měsíčním splátkám. Při uzavírání smlouvy úmyslně uvedla pracovníka společnosti v omyl, neboť mu sdělila, že bude splátky platit, ačkoliv věděla, že tyto platit nebude, neboť nemá na uvedené splátky. Podezřelá žena do současné doby neuhradila žádnou částku.
 
Havárie vozidla Golf
Dopravní policisté nad ránem u obce Andělské Hora šetřili havárii osobního vozidla VW Golf. Pětadvacetiletý řidič řídil vozidlo ve směru na Prahu z Karlových Varů. Na rovném úseku začal předjíždět nákladní vozidlo vezoucí dřevo. Při předjíždění se lekl protijedoucího vozidla. Důsledkem toho vjel mimo vozovku, kde havaroval. Dechová zkouška řidiče na přítomnost alkoholu byla negativní. Škoda na vozidle byla předběžně odhadnuta na částku 30 tisíc korun.
 
por. Ing. Pavel Valenta
07.11.2012
Odkazy do noveho okna

Havárie

Havárie 

Detailní náhled

Havárie

Havárie 

Detailní náhled

Havárie

Havárie 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem