Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Případy na Chebsku

CHEB - Policie pátrá 

Loupež
 
Včera 26.8.2012 kolem půl desáté večer došlo na benzínové čerpacé stanici v Chebu u tzv. „chebské ypsilonky“ k loupežnému přepadení. Zatím neznámý pachatel za požití pohrůžky nožem požadoval po obsluze vydání finanční hotovosti. Poté, co obsluhu donutil peníze vydat, s nimi odešel neznámo kam. V současné době policisté po pachateli pátrají a vyhodnocují stopy. Zároveň žádáme občany o pomoc. Pokud viděli v okolí benzínové čerpací stanice nějaký podezřelý pohyb, ať neváhají a kontaktují linku 158.  Děkujeme za pomoc.
Popis:
  • muž 180 cm vysoké štíhlé postavy
  • týdenní strniště
  • oblečen do zeleno – šedé šusťákové bundy s kapucí, na hlavě měl kšiltovku se žlutým štítem, sluneční brýle s chromovanými obroučky, na sobě maskáčové zeleno-šedé kalhoty, bílé tenisky a černé rukavice.
 
Nebezpečné vyhrožování
 
Chebští policisté podezírají jednačtyřicetiletého muže z přečinu násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci, z přečinu nebezpečné vyhrožování a přečinu výtržnictví. Tohoto se měl podezřelý muž dopustit tím, že včera kolem třetí hodiny odpoledne slovně a fyzicky napadl svou bývalou družku a jejího současného přítele, kdy jim s nožem hrozil usmrcením. Pachateli hrozí až dva roky ve vězení.
 
mjr. Mgr. Andrea Kávová
27.8.2012
 

vytisknout  e-mailem