Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Přihlásí se neznámý řidič?

PŘÍBRAM - Policisté hledají druhého účastníka dodatečně nahlášené nehody . . . řidiče tmavého osobního vozu. 

Dopravní policisté řeší nehodu, kterou jim jeden z účastníků ohlásil 27. 9. 2021, k samotné nehodě pak mělo dojít o dva dny dříve, tedy 25. září  2021, kolem půl šesté večer.

Právě v tuto dobu (25. 9. 2021) jel řidič motocyklu BMW se spolujezdkyní ve směru jízdy D04 Exit 32 směrem na Dobříš. Následně se zařadil za dvě osobní vozidla a ve chvíli, kdy měl dostatečný rozhled, začal vozy předjíždět. Ale ve chvíli, kdy byl již na úrovni prvního z vozidel, rozhodl se i tento řidič předjíždět, což se neobešlo bez nárazu do boku vozidla. Nicméně řidič motorky tuto kolizi ustál a následně zastavil na na blízké autobusové zastávce. Řidič osobního vozu pokračoval v jízdě dál.

Nehodu, dodatečně nahlášenou řidičem motocyklu, nyní prošetřují dopravní policisté, kteří z důvodu objektivního posouzení celé věci hledají řidiče inkriminovaného vozu, případně svědky této nehody. Vzhledem k tomu, že byl řidič motorky z této kolize značně v šoku, nezaznamenal si registrační značku ani typ vozu. Jediná informace, kterou po jeho výpovědi policisté disponují je, že se mělo jednat o vůz tmavě modré barvy.

Případní svědci kolize, která se měla stát 25. 9. 2021 kolem půl šesté večer, nebo i samotný řidič tmavého vozu, se mohou přihlásit na linku 158, nebo využít následující kontakty: 974 879 251, 974 879 503.

mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje
1. října 2021

vytisknout  e-mailem