Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Příbramské policii se opravdu daří

Pachatelé skončili v poutech. 

      V policejní cele uvízl distributor drog a chytil se i pachatel, který obtěžoval před nedávnem malé holčičky a pokoušel se znásilnit dvě dívky.

      Služba kriminální policie a vyšetřování po delším sledování včera večer zadržela v bytě v Příbrami dvaapadesátiletého muže, který ve větším množství nakupoval a dále distributoval návykové látky – matamfetamin. Spolu s ním byly zadrženy ještě další tři osoby. U akce asistovala zásahová jednotka policie. Pachateli hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do 10 let.

     V místě svého bydliště byl včera také zadržen a umístěn do policejní cely šestadvacetiletý muž z Příbrami. Ten měl nedávno obtěžovat nezletilé dívky v ulici 28. října na Příbrami VII, kdy se jich měl vyptávat, zda nemají zájem o orální sex. Na začátku listopadu se jeho jednání začalo stupňovat a měl na pěšině v blízkosti Březových Hor strhnout na zem sedmnáctiletou dívku, osahávat jí na intimních místech. Pak sexuálně obtěžoval i desetiletou dívku. Za pokus znásilnění mu hrozí trest až do osmi vězení.


 

vytisknout  e-mailem