Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Při nehodě zemřeli čtyři lidé

KROMĚŘÍŽSKO: Tragická nehoda si vyžádala čtyři lidské oběti.  

 

K tragické nehodě se čtyřmi smrtelnými zraněními došlo dnes ve čtvrtek 19. prosince u Rymic na Kroměřížsku. Půl hodiny po poledni jelo od Němčic k Rymicím modré osobní audi se čtyřmi lidmi. Bylo mrazivo, ale vozovka byla suchá, bez náledí. Na rovném úseku z prozatím nezjištěné příčiny se modré audi dostalo do smyku a přejelo doleva do protisměru. Tam akorát jelo stříbrné osobní audi. Modré audi svou pravou částí narazilo do přední části stříbrného audi. Modré vozidlo bylo odmrštěno mimo vozovku do pole. Při střetu utrpěli dva muži a jedna žena z modrého audi smrtelná zranění, jimž na místě podlehli. Další žena, která jela v modrém audi, utrpěla těžká zranění, s nimiž byla letecky transportována do nemocnice. Avšak zranění byla tak vážná, že po několika hodinách žena zraněním podlehla. Třiačtyřicetiletý řidič stříbrného audi vyvázl s lehkým zraněním. Do stříbrného audi těsně po střetu naboural zezadu přijíždějící osobní peugeot, ale nikdo z této dvoučlenné posádky nebyl zraněn.

Na místo ihned vyjelo několik policejních hlídek zajistit místo nehody. Dopravní policisté spolu s kriminalisty začali jednak zjišťovat detailní okolnosti nehody, vyslýchat svědky a zajišťovat stopy. Z prozatím zjištěných informací vyplývá, že zemřelým řidičem byl čtyřicetiletý muž. Jeho zemřelým spolujezdcem byl muž ve věku sedmačtyřiceti let. Obě ženy, které jely v modrém audi a na následky zranění zemřely, byly ve věku devětatřiceti let. Všichni čtyři zemřelí bydleli v Přerově.

Dechová zkouška u řidiče stříbrného audi vyloučila alkohol. Přítomnost alkoholu u zemřelého řidiče se bude zkoumat při nařízené pitvě. Přesnou příčinu této tragické nehody a míru zavinění policisté i nadále intenzivně zjišťují. Silnice mezi Rymicemi a Němčicemi byla uzavřena do šesti hodin večer.


 

19. prosinec 2013, por. Mgr. Aleš Mergental

Odkazy do noveho okna

1 nehoda u Rymic

1 nehoda u Rymic 

Detailní náhled

2 nehoda u Rymic

2 nehoda u Rymic 

Detailní náhled

3 nehoda u Rymic

3 nehoda u Rymic 

Detailní náhled

4 nehoda u Rymic

4 nehoda u Rymic 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem