Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Přepadení benzinky v Otrokovicích

ZLÍNSKO: Žádáme veřejnost o spolupráci.  

Dva neznámí pachatelé přepadli v pondělí v podvečerních hodinách benzínovou čerpací stanici v Otrokovicích. Jeden z pachatelů byl ozbrojen nožem, kterým ohrožoval šestatřicetiletou obsluhující.
Zlínští kriminalisté pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří v pondělí 14. listopadu kolem půl osmé večer přepadli benzínovou čerpací stanici v Otrokovicích na Třídě T. Bati. Maskovaní lupiči vstoupili do prostor prodejny a se slovy „přepadení“ jeden z pachatelů povalil obsluhující ženu na zem a přitisknul jí na krk nůž. Druhý pachatel šel k pokladně, ze které odcizil více jak deset tisíc korun. Kromě peněz si v igelitové tašce odnesli i několik krabiček cigaret. Pachatelé z místa činu odešli směrem k hlavní silnici. Lupičům v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na dvě léta až deset let.
Policie žádá o pomoc případné svědky, kteří se v uvedené době nacházeli v blízkosti čerpací stanice nebo projížděli po Tř. T. Bati v Otrokovicích a viděli podezřelé osoby, aby zavolali na bezplatnou linku 158 nebo aby se obrátili na nejbližší policejní stanici. 
 
16. listopadu 2011, pprap. Petr Jaroš
 

pachatel vstup

pachatel vstup

oba pachatelé

vytisknout  e-mailem