Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Předvánoční varování před kapesními zloději

JABLONEC N.N. - Kapsáři útočí, Narazil do traktoru a další zprávy 


Narazil do traktoru
V sobotu 5.12.2009 v 8,30 hodin došlo na silnici mezi Loužnicí a Železným Brodem k dopravní nehodě. Ve směru od Loužnice na Brod jel s vozidlem VW Passat 39-letý muž z Děčína. Při průjezdu prudké pravotočivé zatáčky dostal na kluzkém povrchu vozovky smyk, vyjel do protisměru a narazil do protijedoucího traktoru Zetor. Při nehodě došlo k poranění spolujezdce z vozidla VW Passat a způsobená škoda je výši 25 000 Kč. Nehoda dále zůstává v šetření Skupiny dopravních nehod.


 

 

 

Předvánoční varování před kapesními zloději !!
V pondělí 7.12.2009 v době mezi 16,30 a 17,30 hodin byla v nákupním centru v Jablonci n.N. – Mšeně okradena 59-letá žena z Jablonce n.N. Ženě neznámý pachatel odcizil z kapsy batohu, který měla v době nákupu na zádech, peněženku s penězi, osobními doklady a platební kartou. Vlastní peněženku zloděj po zcizení jejího obsahu pohodil v chodbě nákupního centra a nálezce ji předal Městské policii. Žena svou neopatrností přišla o částku 5 000 Kč.
Obzvláště nyní v předvánočním čase upozorňujeme občany, aby v tlačenicích v nákupních centrech, MHD či na ulicích, nenosili peněženky nechráněně v lehce přístupných předních kapsách batohů, zadních kapsách kalhot, na povrchu kabelek či volně v rukách. Vystavují se tak velkému nebezpečí rychlého odcizení ze strany kapesních zlodějů, kteří na tyto příležitosti čekají.

 

 

Pečivo nedojelo včas
V úterý 8.12.2009 v 3,00 hodin ráno došlo na silnici vedoucí z Plavů na Zásadu k nehodě vozidla, které vezlo čerstvé pečivo. 27-letý řidič z Tanvaldu nezvládl průjezd levotočivé zatáčky ve chvíli, kdy se zalekl přebíhající srny. Muž strhl řízení vpravo, vyjel mimo komunikaci a čelně narazil do vzrostlého stromu. Řidič nebyl při jízdě připoután bezpečnostními pásy a způsobil si zranění s dobou léčení okolo jednoho týdne. Způsobená škoda představuje částku 120 000 Kč. Nehoda dále zůstává v šetření Skupiny dopravních nehod.

 

vytisknout  e-mailem