Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Představujeme náměstka pro ekonomiku

Jihočeský kraj - Nový náměstek pro ekonomiku Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje, plk. Mgr. Ing. Ivan Fanta. 

Představujeme náměstka krajského ředitele pro ekonomiku Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje
 
Dnešního dne byl na základě výběrového řízení, rozhodnutím krajského ředitele, jmenován do funkce náměstka krajského ředitele pro ekonomiku Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje
 
plk. Mgr. Ing. Ivan FANTA
 
U bezpečnostního sboru pracuje od května 1987, kdy nastoupil jako řadový policista na Obvodním oddělení Zvíkovské Podhradí. Následně prošel od funkce komisaře Policie České republiky Služby kriminální policie a vyšetřování, oddělení hospodářské kriminality Písek až k vedoucímu tohoto oddělení. Od roku 2006 byl ustanoven do funkce zástupce ředitele Okresního ředitelství Písek a posléze pracoval jako ředitel Okresního ředitelství Strakonice. Od roku 2007 do konce února 2011 zastával funkci vedoucího Územního odboru Strakonice, dříve ředitele Okresního ředitelství Strakonice
 Na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity Brno získal titul Mgr. a na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity Praha získal titul Ing.
Ovládá německý, ruský a chorvatský jazyk. Aktivně se podílí na činnostech projektu Community policing.
 
Praktické zkušenosti ekonomického směru získal jako ředitel bývalého Okresního ředitelství Strakonice a vedoucí územního odboru Strakonice.
 
Mgr. Ing. Ivan FantaMgr. Ing. Ivan Fanta
 Životopis IF.pdf
 
 
nprap. Milan Bajcura, pisjc@mvcr.cz

1. března 2011

 

vytisknout  e-mailem