Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Před jízdou popíjel alkohol

KROMĚŘÍŽSKO: Naboural do značky a poté z místa nehody ujel.  

V sobotu v brzkých ranních hodinách boural na křižovatce ulic Velehradská a Svatopluka Čecha v Kroměříži jednačtyřicetiletý muž. Ten usedl do svého osobního automobilu značky Chevrolet poté, co se posilnil alkoholem.

Podnapilý muž vjel do křižovatky z ulice Svatopluka Čecha a chtěl odbočit vlevo směrem k obchodnímu domu Lidl. Tento manévr ale nezvládl. Projel křižovatkou ve tvaru písmene T téměř rovně a vyjel tak mimo cestu, kde narazil do dopravní značky a stromu. Na místě zanechal registrační značku auta, která mu při nárazu z vozu upadla. Z místa nehody pak ujel domů. Tam ho také hlídka nalezla. Policisté u něj provedli dechovou zkoušku. Nadýchal 2,27 promile. K řízení pod vlivem alkoholu se doznal. Při nehodě utrpěl lehké zranění v obličejové části.

Policisté navíc při vyšetřování zjistili, řidič nebyl za jízdy připoután a kromě toho usedl do vozidla, které mělo prošlou technickou kontrolu.

Na autě vznikla škoda deset tisíc korun, na značce a stromu také deset tisíc korun. Nehodu i nadále řeší kroměřížští dopravní policisté.

12. prosince 2016, por. Mgr. Simona Kyšnerová

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem