Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Pozvánka na policejní workshop

České Budějovice - Přijď si 6. května vyzkoušet, jestli máš na to, stát se policistou. 

Přemýšlel jsi o tom, že se staneš policistou? Zajímá tě, co vlastně policie nabízí, a chceš se na všechno zeptat? Přijď si vyzkoušet fyzické a psychologické testy nanečisto. Uchazeči, kteří splní fyzické testy, získají osvědčení, které je platné jeden rok a bude jim uznáno při přijímacím řízení do služebního poměru policisty. 

Jestli máš chuť to zkusit, tak se dopřed zaregistruj na email: krpc.workshop@pcr.cz a přijď na workshop POLICISTOU NA(NE)ČISTO, který se bude konat v pátek 6. května 2022 od 08:00 hodin v areálu Sportovního klubu policie České Budějovice na Jiráskově nábřeží 999/25.  Získáš-li osvědčení o zvládnutí fyzických testů, máš jednu část přijímacího řízení k jihočeské policii úspěšně za sebou.

Kromě přijímacího řízení si mohou zájemci, ale i návštěvníci z řad veřejnosti, v rámci doprovodného programu prohlédnout moderní policejní techniku, se kterou policisté pracují. Těšit se mohou na dynamické ukázky policejních psovodů se svými čtyřnohými parťáky a ukázky pořádkové jednotky. Ti nejodvážnější se mohou zapojit jako figuranti.  

Veškeré potřebné informace pro nové uchazeče jsou zveřejněny na webových stránkách https://nabor.policie.cz/. Zde se dozvíte vše o náboru, jaké jsou požadavky pro přijetí a také vše, co policie nabízí. Případně zavolejte na telefonní číslo 606 762 294 a zeptejte se na vše, co Vás zajímá. 

Práce u policie je velmi zajímavá a různorodá, proto se přijď podívat na náš workshop a přesvědč se, jestli na to máš!

Jihočeští policisté navíc každý čtvrtek v čase od 13:00 do 15:00 hodin pořádají informační schůzky o práci u Policie ČR v rohové modré budově policejního ředitelství v ulici Dvořákova 2 v Českých Budějovicích. I zde dostanete všechny potřebné informace a můžete se na cokoliv zeptat.

Workshop04_2022_A4_v1.pdf

Foto z minulého workshopu:

Foto (1).JPG

Foto (2).JPG

por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz

27. dubna 2022

vytisknout  e-mailem