Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Pozor na dvojici podvodníků

Tábor – Okrádá servírky. (Hlasová schránka 974 238 116) 

Obracíme se na média a potažmo širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při dopadení dvojice podvodníků, která při návštěvě restaurací okrádá servírky. Po objednání si nápojů při následné platbě žádá o výměnu či směnu peněz, při které obsluhující servírku okrade o řádově tisíce korun.

Dle získaného popisu se jedná o muže a ženu snědé pleti ve věku 25 – 30 let, kdy muž je střední postavy, výšky 165 – 170 cm, oblečený do černé bundy s kapucí, modrých riflových kalhot, sportovní obuvi a na hlavě nosí kšiltovou čepicí. Žena je pak hubené, asi 160 - 165 cm vysoké postavy, černých vlasů, svázaných do culíku. Oblečena je do černého kabátu s šedým kožíškem, červeného trička, světlých legín a bílých sportovních bot značky Adidas. Pohybovat by se měli osobním vozidlem stříbrné barvy, zřejmě tovární značky Mercedes.    

Naposledy tato dvojice okradla v době okolo osmé hodiny večerní včerejšího dne v jedné z restaurací na táborském Žižkově náměstí, dle zjištěných skutečností se rovněž vyskytla i v jiných městech, například v Telči na Jihlavsku.

Žádáme tímto každého, kdo by měl k uvedenému podvodnému jednání této dvojice či jejímu následnému výskytu jakékoliv další důvodné poznatky, aby je předal táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře, telefonním čísle 974 238 700, případně cestou policejní linky číslo 158. Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek   ta.pis@pcr.cz , krpc.pio@pcr.cz

23. ledna 2018  

vytisknout  e-mailem