Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Pozor na dopravní omezení u Chlumu

které si vyžádá sobotní vzpomínková akce k výročí bitvy  

Dne 5. července 2008 se v okolí obce Chlum u Hradce Králové uskuteční vzpomínková akce ke 142. výročí Bitvy 1866 na Chlumu. Dopoledne proběhne pochod historických jednotek a pietní akt u pomníku tzv. Baterie mrtvých, ve 14:00 začne komponovaná bitevní scéna z bitvy dne 3. července 1866.

V souvislosti s touto akcí bude v době od 08:00 do 18:00 upraven dopravní režim na silnici č. I/35 (E 442) - v úseku mezi obcí Lípa a odbočkou na Rozběřice bude v obou směrech jízdy postupně snížena rychlost na 30 km/h, bude zde zákaz předjíždění a zákaz zastavení.  Zákaz zastavení bude též na průtahu obcí Chlum i na silnici č. II/325 v úseku od křižovatky se silnicí č. I/35 do obce Chlum. Zde bude zároveň snížena rychlost na 50 km/h.  Na účelové komunikaci z obce Chlum k rozhledně bude zřízen jednosměrný provoz. Na místě bude parkování vozidel návštěvníků organizovat pořadatelská služba. Na silniční provoz bude dohlížet dopravní policie.

Policie ČR žádá řidiče o ohleduplnost a maximální pozornost v uvedené oblasti, kde se předpokládá zvýšený počet účastníků silničního provozu.

vytisknout  e-mailem