Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Poznáváte zloděje?

Policie hledá muže podezřelého z krádeže jízdního kola.  

Policisté z místního oddělení Zličín pracují na objasnění případu krádeže jízdního kola, které bylo odcizeno 4. září ze střešního nosiče auta zaparkovaného před obchodním centrem v Řevnické ulici, v Praze 5. Neznámý pachatel byl natolik suverénní, že kradl přímo za bílého dne a to krátce před 17 hodinou v místě, kde se právě pohybovaly desítky lidí. Pachatel nejprve odstranil zámek na střešním nosiči osobního automobilu, ze kterého následně odcizil jízdní kolo značky Merida, zeleno-bílé barvy. Majiteli tak způsobil škodu ve výši 29 tisíc korun.

V této souvislosti policisté pátrají po pachateli, který byl ve věku okolo 40 let, střední postavy. Tento muž je podezřelý z trestného činu krádež, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky.

Provedené úkony do současné doby nevedly k vypátrání pachatele, policisté se nyní po vyčerpání všech možností obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Tímto žádáme kohokoli, kdo na záběrech pozná podezřelého, aby se policistům ozval na bezplatnou tísňovou linku 158.

Za pomoc a spolupráci předem děkujeme.

nprap. Eva Řádková - 6.11.2016

Odkazy do noveho okna

Podezřelý1

Podezřelý1 

Detailní náhled

podezřelý2

podezřelý2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem