Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Kriminalisté obvinili mladíka z loupeže - AKTUALIZACE

BRNO: Neznámý mladík přepadl a okradl o mobilní telefon dvanáctiletého chlapce. 

Na základě uveřejněné výzvy ve sdělovacích prostředcích a poznatků od veřejnosti se kriminalistům podařilo zjistit totožnost podezřelého muže. Jedná se o dvacetiletého mladíka, který byl již v minulosti odsouzen za majetkovou trestnou činnost. V těchto dnech ho policejní komisař obvinil ze zvlášť závažného zločinu loupež. Mladík je ve vazbě a může mu hrozit až desetiletý trest odnětí svobody. 

Děkujeme médiím i veřejnosti za spolupráci!

por. Andrea Cejnková, 4. ledna 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Původní zpráva: 

Brněnští kriminalisté z 1. oddělení se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění mladíka, který měl minulý týden odpoledne přepadnout a okrást o mobilní telefon dvanáctiletého chlapce. Neznámý pachatel vešel za chlapcem do chodby domu v ulici Švermově, chytil ho silně za rameno, přimáčkl ke zdi a chtěl po něm mobilní telefon. Vyděšený chlapec zůstal strnule stát. Pachatel mu sáhl do kapsy kalhot a mobil si sám vzal s výhružkou, že pokud bude kontaktovat policii, tak ho pořeže. Z místa následně utekl neznámo kam.

por. Bc. Andrea Cejnková, 20. října 2017

vytisknout  e-mailem