Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Poznáváte neznámého muže na videu a fotografiích?

České Budějovice - Platil platební kartou, která mu nepatří. 

Policisté z obvodního oddělení České Budějovice pátrají po totožnosti neznámého muže, který měl dne 26. října 2018 v době mezi 20:30 a 22:00 hodinou nalézt platební kartu a místo toho, aby ji odevzdal, s ní provedl více neoprávněných plateb. Několikrát ji použil při platbě na čerpací stanici a jednou s ní zaplatil v jedné českobudějovické restauraci. Poškozenému muži, který kartu ztratil, tak způsobil škodu ve výši bezmála 2 300 korun. 

Provedeným šetřením zajistili policisté kamerový záznam z jedné benzinové čerpací stanice, kde je podezřelý muž zachycen. Jedná se přibližně o čtyřicetiletého muže, 185 cm vysokého. Má krátce střižené prošedivělé vlasy a v době spáchání skutku měl na sobě tmavou bundu a na zádech batoh. Je podezřelý ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Muž, který je zachycen na fotografii se také sám může přihlásit a vše vysvětlit polici na lince 158.

Pokud muže na fotografiích poznáváte a mohli byste tak policistům pomoci s jeho ztotožněním, kontaktujte, prosím, policii na telefonním čísle 974 226 700 nebo přímo na tísňové lince 158. Za Vaši pomoc děkujeme. 

Foto podezřelého:

Foto podezřelý

Foto podezřelý

por. Ing. Štěpánka Uhlířová, krpc.pio@pcr.cz

9. listopadu 2018

vytisknout  e-mailem