Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Poškozená vozidla

PARDUBICE - Během včerejšího dne jsme přijali oznámení o poškození dvou vozidel. 

Jedno z nich spočívalo v polití karoserie neznámou látkou, která poškodila lak automobilu. Tento skutek zadokumentovali kolegové z polabinského obvodního oddělení na parkovišti v ulici Jozefa Gabčíka u čp. 345 v Pardubicích, kam majitel svůj vůz Ford Fiesta zaparkoval 11. 4. o půl deváté večer a poškození zjistil v šest hodin ráno.

Další neznámý pachatel, zničil zpětná zrcátka vozidla Škoda Octavia zaparkovaného v téměř stejném časovém intervalu v ulici Na třísle před budovou pardubického okresního soudu.

Ani jeden z pachatelů není v tuto dobu známý. Co bylo motivem takových jednání, věděl viník, komu vybrané vozidlo patří a šlo o jakýsi druh pomsty, nebo šlo o naprosto náhodně vybraná vozidla? Nejen na tyto otázky hledají odpovědi pardubičtí policisté z obvodních oddělení Pardubice 1 a 2.

Víte-li, kdo uvedenou škodu způsobil, kontaktujte kolegy na telefonních číslech 974 566 651 (případ z ulice Na Třísle) a 974 566 701 (pro případ z ulice Jozefa Gabčíka). Za jakékoliv indicie vedoucí k dopadení pachatelů děkujeme.

por. Bc. Eva Maturová
tisková mluvčí
13. dubna 2018

vytisknout  e-mailem