Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Pomůžete se ztotožněním? - AKTUALIZACE

HRADECKO - Muž je podezřelý z krádeže peněženky. 

AKTUALIZACE:Odvoláváme pátrání po podezřelém muži z krádeže. Pomocí zveřejnění se nám ho podařilo ztotožnit a nyní můžeme pokračovat v procesních úkonech. Děkujeme za spolupráci médiím i občanům.

por. Iva Kormošová, 3.4.2024, 12.45
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od poloviny února policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 1 pátrají po muži, který měl odcizit volně položenou peněženku na pultu v jednom hradeckém baru. V peněžence kromě hotovosti byly platební karty a osobní doklady. Než stačil poškozený muž zjistit, že mu byla odcizena peněženka, obdržel informaci o platbách jeho kartou.
Policisté z dodaných kamerových záznamů zjistili, že peněženka skončila v rukou neznámého muže. Jelikož se jim do současné doby nepodařilo odhalit jeho totožnost, obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc. Kdo muže na videozáznamu pozná, ať neprodleně zavolá na linku 158.
Muž, kterému hrozí za přečin neoprávněné opatření platebního prostředku až dvouleté vězení, způsobil škodu za necelých 11 set korun.

por. Iva Kormošová
2.4.2024, 10.00

vytisknout  e-mailem