Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

LIBERECKO - Nehoda se stala v pondělí 20. listopadu 2017 na parkovišti v ulici Okružní ve Frýdlantu. Došlo zde ke střetu vozidla Renault Megane s chodkyní. 

Dopravní policisté šetří nehodu, která se stala v pondělí 20. listopadu 2017 krátce po deváté hodině ranní na parkovišti v ulici Okružní ve Frýdlantu. Řidič osobního vozidla Renault Megane při zajíždění na vyhrazené parkovací místo před vchodem do budovy Generali pojišťovna přehlédl chodkyni, která se pohybovala ve směru od parkoviště k budově pojišťovny. Došlo tak ke střetu přední části vozidla s ženou, která následně upadla na zem. Při nehodě utrpěla chodkyně blíže nezjištěné lehké zranění, se kterým ji z místa nehody převezlo vozidlo Zdravotnické záchranné služby na ošetření do Krajské nemocnice Liberec. Policisté podrobili oba účastníky dopravní nehody orientačním dechovým zkouškám přístrojem Dräger, jejichž výsledky byly v obou případech negativní.

V tuto chvíli se obracíme na případné svědky události, kteří danou nehodu viděli,  aby se přihlásili policistům prostřednictvím  bezplatné tísňové linky 158  nebo přímo na Dopravní inspektorát policie Liberec tel.číslech: 974 466 580  nebo  974 466 251.  Jakékoliv informace k této nehodě mohou policistům přispět k objektivnímu posouzení nehodového děje a určení míry zavinění ze strany jednotlivých účastníků.
 

21.11.2017
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem