Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Pomůžete nám jej dopadnout?

KLADENSKO – Pohybuje se často v ulici T. G. Masaryka v Kladně. 

Kladenští policisté pátrají po muži, dosud neznámé totožnosti, který pravděpodobně odcizil peněženku z barové židličky u herních automatů v herně Magic planet v ulici T. G. Masaryka v Kladně.

Neznámý pachatel měl přijít 19. ledna 2018 v době kolem 00:59 hodin do herny Magic planet v ulici T. G. Masaryka v Kladně, kde nabízel odcizené drogistické zboží. Při této příležitosti si všiml volně položené peněženky, kterou si poškozený položil vedle sebe na barovou židličku při hraní automatu a této situace nejspíš využil a peněženku pravděpodobně odcizil.

Dle popisu poškozeného by se mělo jednat o Roma ve věku přibližně do 30 let s krátkými černými vlasy a krátkým černým strništěm. Na sobě měl černou bundu s bílým límcem, světlé kalhoty, světlé boty s černou podrážkou a na hlavě měl modrou čepici.
Dle obsluhy herny se tento muž potuluje po výše uvedené ulici poměrně často a většinou ve stejném oblečení.

Je možné, že si někdo z občanů mohl v této době všimnout pohybu osoby uváděného popisu nebo mohl osobu zachycenou záznamovým zařízením poznat. Z tohoto důvodu se kladenští policisté obracejí na širokou veřejnost. Jakékoliv informace můžete sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo telefonicky na linku tísňového volání Policie ČR 158.

Děkujeme předem za jakékoliv poznatky.

nprap. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Rakovník
5. února 2018

Odkazy do noveho okna

Pachatel 1

Pachatel 1 

Detailní náhled

Pachatel 2

Pachatel 2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem