Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pomozte se ztotožněním muže na identikitu

SOKOLOVSKO – Chtěl vykrást dům v Dolním Rychnově. 

Sokolovští policisté prošetřují přečin Porušování domovní svobody, kterého se měl dopustit dosud neznámý pachatel dne 9. listopadu 2018 v době od 14:10 hodin do 14:15 hodin v Dolním Rychnově v ulici Husova. Zde měl poškodit oplocení pozemku a následně vniknout na pozemek rodinného domu. Poté se dostat až na vyvýšený balkon, kde byl však vyrušen majitelkou. Ta se jej zeptala, co tam dělá a on na to zareagoval tak, že ona tam nemá co dělat, že je jde vykrást. Majitelka mu sdělila, že zavolá policii, a tak z místa utekl.

K popisu podezřelého muže žena uvedla, že byl ve věku 20 až 30 let, 170 až 175 cm vysoké štíhlé postavy, měl propadlé tváře a menší zapadlé oči. Na sobě měl tmavošedou mikinu s kapucí, černé montérkové kalhoty s oranžovým prošitím a pracovní boty tzv. farmářky, oranžové až žluté barvy. Na hlavě měl kšiltovku béžové barvy. Mluvil česky bez přízvuku a bylo vidět, že mu chybí několik horních zubů.

Poškozená žena byla tímto jednáním poškozena na právech k užívání nemovitosti a dále došlo k poškození pletiva oplocení jejího domu. V případě dopadení a prokázání viny může být podezřelý muž u soudu potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Policisté nyní žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po podezřelém muži na identikitu. V případě jakýchkoliv poznatků k osobě volejte na linku 158 nebo se obraťte na policejní služebnu.

nprap. Kateřina Krejčí
4. 12. 2018

Odkazy do noveho okna

Identikit

Identikit 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem