Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Pomozte při pátrání po pohřešovaném 43letém muži

ÚSTÍ NAD LABEM - Aktualizace - Ústečtí policisté již od včerejších ranních hodin intenzivně pátrají po pohřešovaném muži. 

Aktualizace - 8.11.2017

Žádáme všechny řidiče, kteří dne 5.11.2017 mezi 01.00-02.00 hodinou v noci jeli po silnici vedoucí z Ústí nad Labem do Lovosic nebo z Lovosic do Ústí nad Labem a všimli si osoby (oblečení opatřené reflexními prvky) zaznamenané na kamerovém záznamu, aby se obrátili na linku 158. Samozřejmě jsou pro nás důležití i řidiči, kteří v inkriminovanou dobu po této komunikaci jeli a žádnou takovou osobu neviděli.

Ústí nad Labem 8.11.2017
por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pomozte ústeckým policistům, kteří již od včerejších ranních hodin intenzivně pátrají po pohřešovaném 43letém muži z Ústí nad Labem. Pohřešovaný muž je pohřešován svou rodinou od zhruba 01.00 hodin dne 5.11.2017, kdy odešel z domova a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Existuje důvodné podezření, že by mohl být ohrožen na životě.
Policisté hned na začátku prověřili všechna zdravotnická zařízení a místa, kam pohřešovaný rád chodil a kde by se případně mohl nacházet. Na rozsáhlé pátrací akci se podílely čtyři desítky policistů z řad Speciální pořádkové jednotky, obvodních oddělení, policejních psovodů, poříčního oddělení a z Prahy  vzlétl i policejní vrtulník. Propátrával se náročný terén za pomoci profesionálních hasičů z Lovosic a dobrovolných hasičů z Chotiměře. Bohužel do současné doby se pohřešovaného muže nepodařilo vypátrat.
Podle posledních zjištěných informací by pohřešovaný muž měl být oblečen v šedých montérkách a s sebou mít černý batoh.  

Bližší informace k muži naleznete v databázi pátrání po osobách, v přiloženém odkazu zde (V případě, že bude odkaz nefunkční, došlo k ukončení jejího pátrání.)

Policisté žádají občany a případné svědky, kteří muže zahlédli či mají informace, jež by mohly pomoci pohřešovaného vypátrat, nechť se obrátí na nejbližší policejní služebnu nebo na tísňovou linku 158.

Ústí nad Labem 6.11.2017
por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

vytisknout  e-mailem