Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pomozte při pátrání po dvou chlapcích ve věku 12 a 15 let

KARLOVARSKÝ KRAJ – Volejte na linku 158. 

Sokolovští kriminalisté pátrají po dvou chlapcích ze Sokolova ve věku 12 a 15 let.

Dvanáctiletý chlapec je asi 140 cm vysoké štíhlé postavy, má hnědé oči a hnědé nakrátko střižené vlasy. Na sobě měl naposledy zelenou zimní bundu s kapucí, modré džíny a černé boty. Pohřešovaného nezletilého chlapce naposledy viděla jeho matka v místě trvalého bydliště, kdy odešel ven. U sebe nemá mobilní telefon ani finanční hotovost.

Další informace k pohřešovanému 12letému chlapci, naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

Patnáctiletý chlapec je asi 180 cm vysoké štíhlé postavy, má hnědé oči a hnědé kudrnaté krátké vlasy. Na sobě měl černou zimní bundu s kapucí, černo-žlutou kšiltovku VANS, černé tepláky ADIDAS, modrou brašnu přes rameno stejné značky a kotníkové bílé boty NIKE. Pohřešovaný chlapec byl naposledy viděn v pondělí dne 11. 2. 2019 kolem 16. hodiny v Sokolově v ulici Heyrovské.

Další informace k pohřešovanému 15letému chlapci, naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

Šetřením kriminalistů bylo zjištěno, že by se mohli pohybovat oba pohřešovaní chlapci spolu. Oba byli totiž dne 11. 2. 2019 viděni v SRN ve městě Schirding, kde navštívili příbuznou staršího pohřešovaného. Ještě téhož dne večer odešli s tím, že jdou na vlak směr Cheb a Sokolov.

V případě jakýchkoliv informací k pohřešovaných chlapcům volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

nprap. Kateřina Krejčí
12. 2. 2019

vytisknout  e-mailem