Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Pomozte při pátrání

KARLOVARSKÝ KRAJ – Volejte na linku 158. 

Policisté pátrají po pohřešovaném 36letém muži z Chebu, který je přibližně 180 cm vysoké hubené postavy, má zelené oči a hnědočerné krátké rovné vlasy.

Další informace k pohřešovanému muži naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla osoba nalezena).

Pohřešovaný muž měl dnes, tedy v pondělí 22. března 2021, v nočních hodinách napsat své bývalé přítelkyni e-mail na rozloučenou s tím, že si chce ublížit. Ihned po přijetí oznámení začali policisté po pohřešovaném muži pátrat. V brzkých ranních hodinách bylo poblíž budovy Transmotelu u Sokolova vypátráno osobní vozidlo patřící pohřešovanému muži, ve kterém policisté nalezli jeho mobilní telefon a osobní doklady.

Krátce po osmé hodině ranní byla zahájena rozsáhla pátrací akce, do které se zapojilo na osm desítek policistů a třicet hasičů. Ti prohledávali zejména terén pod mostem přes řeku Ohře nedaleko budovy Transmotelu, ovšem s negativním výsledkem. Využit byl také vrtulník s termovizí, policejní psovod se služebním psem, několik člunů či dron. Pohřešovaný muž, který měl mít na sobě světlé džínové kalhoty a tmavou bundu, může být v ohrožení života.

V případě jakýchkoliv informací k této pohřešované osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

nprap. Jakub Kopřiva
22. 3. 2021

vytisknout  e-mailem